...

Úvod do podnikového hospodářství 2. přepracovné a doplněné vydání PDF Stažení

Úvod do podnikového hospodářství 2. přepracovné a doplněné vydání PDF Stažení

Úvod do podnikového hospodářství 2. přepracovné a doplněné vydání Kislingerová Eva

Druhé české vydání nejrozšířenější učebnice podnikové ekonomiky v německy mluvících zemích.
Změněné globální prostředí vyvolává potřebu adaptace podniků a aktivní využívání nových nástrojů tak, aby podniky nejen přežily, ale aby byly efektivní a fungovaly dlouhodobě. Svoji úlohu sehrávají i nové normy Evropské unie asi nejvýrazněji je podniky pociťují v oblasti péče o životní prostředí, v oblasti účetnictví, Corporate Governance apod. Jak vývoj jednoznačně ukazuje, podniková ekonomika, resp. podnikové hospodářství jako samostatná vědní disciplína má své nezastupitelné místo a s postupem doby spíše nabývá na významu.
Učebnice vysvětluje jejich vzájemnou provázanost a podmíněnost, upozorňuje i na možné třecí plochy, ale i na možnosti jejich překonání. Svým pojetím tak učebnice překračuje rámec pouhého teoretizování a přináší praktické návody, jak uspět v podmínkách tržního hospodářství.

Kniha Úvod do podnikového hospodářství 2. přepracovné a doplněné vydání autorem Kislingerová Eva je volně dostupná jako soubor PDF na netiketa.malujemeshankou.cz. Zde můžete ušetřit peníze a stáhnout je zdarma v oblasti stahování. Jednoduše klikněte na níže uvedený odkaz a stáhněte si soubor PDF z Úvod do podnikového hospodářství 2. přepracovné a doplněné vydání.


Úvod do podnikového hospodářství 2. přepracovné a doplněné vydání: Podrobnosti knihy

Název knihyÚvod do podnikového hospodářství 2. přepracovné a doplněné vydání
JazykČesky
ISBN978-8071798972
AutorKislingerová Eva
Dostupné formátyPDF, EPUB, ODF, MP3, DOC, FB2
Velikost souboru7.01Mb
928
Datum vydání2007/05/05
Stahování604

Související příspěvky