...

Skalpy 6 - Hlodání PDF Stažení

Skalpy 6 - Hlodání PDF Stažení

Skalpy 6 - Hlodání

TESÁKY A DRÁPY SE BARVÍ RUDOUPodle legendy podpírá svět dřevěný kůl. A pokaždé, když lidé hřeší, Velký Děd Bobr ten kůl ohlodává. A až ho celý ohlodá, svět se zřítí a roztříští. Pro lidi v indiánské rezervaci Prérijní růže ta chvíle právě nastala.Tajný agent FBI Dash Zlý kůň je jen krůček od získání toho, co potřebuje, aby konečně dostal zkorumpovaného náčelníka Rudou vránu: očitého svědka zločinu tak krutého, že se z něj nedokáže vykroutit dokonce ani sám Rudá vrána.

Ale Rudá vrána ví, že má v rezervaci krysu. A jestli bude Dash odhalen, je s ním konec.Mezitím má být Dashův psychopatický agentský rival Diesel propuštěn z vězení. Gang, který Rudá vrána zradil, se chystá na válku. A záhadný zabiják, který tohle všechno před roky uvedl do pohybu cítí, jak se po něm napřahují spáry minulosti.Jakmile to v zoufalých lidech začne hlodat, dá se jen těžko odhadnout, kdo z nich padne první...Na Eisnerovu cenu nominovaný tým Jasona Aarona (THE OTHER SIDE, Wolverine) a R. M. Guéry vám přináší zatím nejnapínavější kapitolu indiánské noirové ságy!

Kniha Skalpy 6 - Hlodání autorem je volně dostupná jako soubor PDF na netiketa.malujemeshankou.cz. Zde můžete ušetřit peníze a stáhnout je zdarma v oblasti stahování. Jednoduše klikněte na níže uvedený odkaz a stáhněte si soubor PDF z Skalpy 6 - Hlodání.


Skalpy 6 - Hlodání: Podrobnosti knihy

Název knihySkalpy 6 - Hlodání
JazykČesky
ISBN978-8074494390
Dostupné formátyPDF, EPUB, MP3, TXT, iBOOKS, DJVU
Velikost souboru19.62Mb
Datum vydání2009/05/18
Stahování151

Související příspěvky